توسعه انواع بلاکچین

حرفه‌ای وارد دنیای بلاکچین شوید

بلاکچین جزئی از
تکنولوژی آینده دنیاست

به مرور شاهد تاثیر فناوری بلاکچین در تغییر شکل عملکرد کسب و کارها هستیم، ماهیت غیرمتمرکز و توزیع‌شده‌ی بلاکچین باعث شفافیت بیشتر، امنیت بالاتر و بهبود کارایی فرآیندها می‌شود.


تقریبا هر صنعتی از جمله امور مالی، املاک و مستغلات، مراقبت‌های بهداشتی، بازی و هنر برای پذیرش بلاکچین آماده است. استارت آپ‌ها، شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف از پتانسیل بلاکچین برای ساده‌سازی و بهینه‌سازی عملیات خود و در عین حال کاهش هزینه‌ها در بلند مدت استفاده می‌کنند.

بلاکچین اختصاصی خود را سفارش دهید

ما در آریا لوتوس با خدمات توسعه پروتکل بلاکچین، به استارت آپ‌ها و شرکت‌ها کمک می‌کنیم تا سفر خود را به دنیای فناوری بلاکچین، حرفه‌ای طی کنند. راه‌حل‌های سخت‌افزاری ما، به همراه دانش عمیق این حوزه در اختیار شما ست، ما در پیاده‌سازی موفق شبکه‌های بلاکچینی مختلف، سابقه و تجربه ارزشمندی داریم که بهای آن فراتر از میلیون‌ها دلار است.

اگر شما به عنوان یک استارت آپ یا یک شرکت کوچک یا متوسط به دنبال راه‌حل‌های توسعه پروتکل بلاکچین هستید، آریا لوتوس می‌تواند نیاز شما را برطرف کند. دامنه سرمایه‌گذاری مورد نظرتان هر چه که باشد، از DeFi تا NFT، از اوراکل تا صرافی و کوین و توکن‌های کاربردی، ما راه‌حل‌های خود را با نیازهای شما هماهنگ می‌کنیم تا به نتایج معنادار دست یابیم.

بلاکچین شبکه‌ای است که تراکنش‌ها را پردازش می‌کند و آنها را در یک دفتر کل توزیع شده ثبت می‌کند. این بسیار مهم است که هر عضو این شبکه، یک کپی یکسان از دفترکل را داشته باشد. وقتی همه اعضا، همیشه آخرین نسخه از اطلاعت تراکنش‌ها را داشته باشند، اگر یک عضو اطلاعات غلطی را ثبت کند، توسط بقیه شناسایی و جریمه خواهد شد.

الگوریتم اجماع مکانیزمی است که به کمک آن، اعضای یک شبکه می‌توانند در یک محیط توزیع‌شده با هم به توافق برسند به طوری که همواره جلوی اعضای خرابکار گرفته شود. الگوریتم اجماع، اعضا را موظف می‌کند که برای تامین امنیت شبکه، انرژی یا هزینه‌ای را متقبل شوند به طوری که (طبق تئوری بازی) همواره پاداش فعالیت صادقانه از سود خرابکاری کردن بیشتر باشد.

در آرایا لوتوس، ما از الگوریتم‌های اجماع مختلف برای ساخت محصولات بلاک چین با کارایی بالا استفاده می‌کنیم.

الگوریتم اجماع؛
روش جدید تصمیم‌گیری سیستمی

معروف‌ترین الگوریتم‌های اجماع

مزایای سرویس توسعه بلاکچین لوتوس

مشتریان ما

فرم درخواست

برای سفارش خدمات توسعه بلاکچین و یا مشاوره رایگان، درخواست خود را برایمان بنویسید تا با شما ارتباط برقرار کنیم.

تصویر کپچا

این به ما کمک می کند تا از هرزنامه ها جلوگیری کنیم، از شما متشکریم